Callsigns: Difference between revisions
From SUWS-wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
| 2E0KRB || Andrew || | | 2E0KRB || Andrew || | ||
|- | |- | ||
| 2E0??? || Chris O || orchard | | 2E0??? || [[User:Cso1g09|Chris O]] || orchard | ||
|- | |- | ||
| 2E0RPY || Henry || nsefan | | 2E0RPY || Henry || nsefan | ||
| Line 22: | Line 22: | ||
| 2E0MEW || Rebecca || HistoryMaker118 | | 2E0MEW || Rebecca || HistoryMaker118 | ||
|- | |- | ||
| 2E0??? || Morse || morse | | 2E0??? || [[User:Morse|Morse]] || morse | ||
|- | |- | ||
!colspan="3"|Foundation | !colspan="3"|Foundation | ||
| Line 54: | Line 54: | ||
| M3 || Graeme | | M3 || Graeme | ||
|- | |- | ||
| M3 || Chris O | | M3 || [[User:Cso1g09|Chris O]] | ||
|- | |- | ||
| M3KRB || Andrew C | | M3KRB || Andrew C | ||
|- | |- | ||
| M3NSE || Henry | | M3NSE || Henry | ||
|- | |||
| M3 || [[User:Morse|Morse]] | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:48, 17 February 2012
| Advanced | ||
|---|---|---|
| Call Sign | Name | IRCNick |
| M0DNY | Phil | craag |
| M0NSA | Graeme | Helios |
| M1ARI | Mike | mike |
| Intermediate | ||
| Call Sign | Name | IRCNick |
| 2E0KRB | Andrew | |
| 2E0??? | Chris O | orchard |
| 2E0RPY | Henry | nsefan |
| 2E0MEW | Rebecca | HistoryMaker118 |
| 2E0??? | Morse | morse |
| Foundation | ||
| Call Sign | Name | IRCNick |
| M3??? | Tyler | tyler |
| M3??? | Delin | |
| M3??? | Chris P | |
| M3YAC | Chris M | cmalton |
Previous Callsigns
| Intermediate | ||
|---|---|---|
| Call Sign | Name | |
| 2E0GBL | Graeme | |
| Foundation | ||
| Call Sign | Name | |
| M3BRA | Rebecca | |
| M3 | Graeme | |
| M3 | Chris O | |
| M3KRB | Andrew C | |
| M3NSE | Henry | |
| M3 | Morse | |
